| Home Resmoto | Home Opel | News | Opisy, historia, dane techniczne | Porady | Galerie | Tuning | Download | Linki | Kontakt |
Opel auta
- Agila
- Antara
- Ascona
- Astra
- Calibra
- Combo
- Corsa
- Frontera
- GT
- Kadett
- Meriva
- Movano
- Omega
- Record
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Zafira


Alfa Romeo
Aston Martin
Audi
Bentley
BMW
Bugatti
Cadillac
Chevrolet
Chrysler
Citroen
Daewoo
Dacia
Daihatsu
Dodge
Ferrari
Fiat
Ford
Honda
Hummer
Hyundai
Infiniti
Jaguar
Jeep
Kia
Lamborghini
Lancia
Land Rover
Lexus
Lincoln
Lotus
Łada
Maserati
Mazda
Mercedes
Mini
Mitsubishi
Nissan
Opel
Peugeot
Pontiac
Porsche
Renault
Rolls-Royce
Rover
Saab
Seat
Skoda
Smart
SsangYong
Subaru
Suzuki
Toyota
Volkswagen
Volvo

Opel Meriva 1.6 OPC krótka prezentacja sportowego minivana.

Prezentacja nowego minivana o sportowych aspiracjach.

18.01.2007 |  Opel Meriva 1.6 OPC prezentacja.
Opel Meriva OPC Niewielki minivan, który rozmiarowi plasuje się pomiędzy małą Agilą, a rodzinną Zafirą, okazał się sukcesem rynkowym. Mowa o samochodzie Opel Meriva. Pomysł na samochód, który jest zwarty na zewnątrz i obszerny w wewnątrz, spotkał się z dużym zainteresowaniem. Meriva stała się liderem w swojej klasie. Po trzech latach na rynku, przyszedł czas na małą modernizacje odmładzającą.

      Opel Meriva OPC Nowymi elementami jakie można zauważyć jest grill z logo producenta i pojedynczą poprzeczką. Zauważymy również większy zderzak z integrowanymi lampami przeciwmgłowymi i większymi wlotami powietrza. Z tył klosze świateł są przyciemnione. Wewnątrz można zobaczyć nowe wzory tapicerki, chromowe detale wykończeniowe oraz zmieniony układ wskaźników. Wzbogacony został również pakiet wyposażenia dodatkowego. Nowością jest system komunikacyjny Bluetooth, reflektory ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów.

      Opel Meriva OPC Większą nowością jest 180-konny silnik, stosowany w innych modelach Opla o nazwie OPC. Jest to turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 1.6 l. Samochód z tym silnikiem potrafi się rozpędzić do 222 km/h, a pierwszą "setkę" pokona w 8,2 s. Wersja OPC jest rozpoznawalna po unikalnym pakiecie ospojlerowania i wybranych dla tej wersji kolorach. Dla tego silnika przygotowano sześciostopniową manualną skrzynie biegów, zestrojono odpowiednio nadwozie i uaład hamulcowy. Wysokość auta daje jednak o sobie znać przy większych prędkościach, następuje charakterystyczne nachylenie auta.

      Opel Meriva OPC Wewnątrz znalazł się system zagospodarowania wnętrza FlexSpace, znany Zafiry. Dzięki niemu można z pięciomiejscowego vana przekształcić w jednomiejscowy samochód dostawczy, bez konieczności wyjmowania foteli. Opel Meriva liczy na zachowaniu statusu lidera w swojej klasie


Poniżej kilka zdjęć, tapet na pulpit samochodu Opel Meriva OPC.

Opel Meriva OPC Opel Meriva OPC Opel Meriva OPC

Opel Meriva OPC Opel Meriva OPC Opel Meriva OPC

Opel Meriva OPC Opel Meriva OPC

Kobiece spojrzenie...

Copyright © 2006 - Resmoto.com - Prawa zastrzeżone.
Artykuły i publikacje są własnością resmoto.com. Zabrania się na wykorzystywanie w/w materiałów bez zgody Resmoto.com.